ŠEROSVĚT

CHIAROSCURO

Vítejte v Šerosvětě... V místě, kde nic není takové, jaké se zdá být, a kde vás i zdánlivě obyčejné věci mohou překvapit, zaskočit nebo dokonce vykolejit... Ale žádný strach – vždyť ani vy nemusíte být tím obyčejným člověkem, za kterého se v tom našem „ běžném“ světě možná považujete. Stačí projít branou světla a stínu, která se otevírá v onom mystickém čase, kdy noc už odevzdala svoji vládu, ale den ji ještě nepřevzal.  Ve světě Chiaroscura - v Šerosvětě – vše sice na první pohled působí známým dojmem, ovšem realita je jaksi pootočena a jisté není vůbec nic.

Kromě jedné věci:

Pokud se s námi vydáte na tuhle výpravu, stanete se svědky největší loupeže v dějinách Šerosvěta. Jestli se povede, nebo ne, to už je jiná věc – ale my se o ni rozhodně pokusíme.

nejbližší termíny:

22.8.2023

Festival LETNÍ LETNÁ

 

Soubor AirGym Art Company vás opět zve do světa nespoutané fantazie a bláznivých akrobatických kousků na zemi i ve vzduchu. 

Pět akrobatů, párová akrobacie, která ovšem nebude tak docela v páru, závěsná akrobacie s využitím rekvizit a postupů, které jste možná dosud v žádném představení neviděli, smysluplně zakomponovaná clownerie a hlavně pokus o vytvoření svébytného fantazijního prostředí bez použití ilustrativních rekvizit – to všechno je Chiaroscuro. To všechno je Šerosvět – a tam vás zveme.

Šerosvět-1
Šerosvět-2

Koncept Bára Pintérová Bartoňová a Jaroslav Dolejší

Režijní supervize Justin Svoboda

Supervize klaunérie a gagů Lukáš Houdek

Kostýmy Simona Drábová

Hudba Ester Valtrová

Rigging, technika Tomáš Pintér

Účinkující: Kateřina Horová, Bára Pintérová Bartoňová, Jaroslav Dolejší, Tomáš Pintér

 

Délka představení: 45 min
Inscenace bez věkového omezení.